1987 – 2012 – 2027: Trojitá sekvence probouzení

1987 – 2012 – 2027: Trojitá sekvence probouzení

Velká změna je ve skutečnosti portál, který nám lidem umožňuje se přiblížit blíže té nejzákladnějším touze, kterou v sobě lidstvo nosí od doby, kdy jsme si začali uvědomovat sami sebe – touze po svobodě. Pro nás, jako pro lidstvo v současnosti neexistuje palčivější problém, než touha zbavit se tíhy života, kterého se cítíme být obětí a pocítit, jaké to je moct se zplna nadechnout čistého vzduchu svobody. A právě dar Svobody je něco, co se lidstvu brzy dostane na kolektivní úrovni. Že jde o cestu, která je v souladu s určitým „vyšším plánem“, se více dočtete v následující dvou na sebe navazujících vyprávěních (Vzpomínky na budoucnost: Nový Jeruzalém a Solar Plexus – příchod 6. rasy). Nicméně jak si procházíme skrze tuto neuvěřitelnou přístupovou bránu, tato cesta je ohraničená třemi odlišnými milníky, vytyčující trajektorii tohoto procesu planetárního probouzení, jak jsou jsou vepsané do postupu narůstajících vibrací naší evoluce. Tyto tři fáze harmonie, melodie a rytmu formují oblasti, které si projdou proměnou, jejímž výsledkem bude kompletní restrukturalizace veškerého vibrujícího života na naší planetě. Jsou jimi:

1987 – Harmonické sblížení – bezprecedentní události, které se tohoto roku odehrály ve vesmíru, umožnily dosáhnout posunu v chemii lidského mozku, která nám umožnila konečně začít vnímat jednotící pravdu, skrytou za velkými učeními všech dob. Tento proces není zdaleka dokončený a prostřednictvím sbližování dříve naprosto oddělených sfér lidského snažení dále probíhá na mnoha úrovních. Vlastně celý příběh vesmírné evoluce je návratu k harmonii a současné jeho projevy se týkají zejména propojování či syntézy levého a pravého mozku, mužského a ženského principu, východu a západu, a jsme svědky třeba i začátku syntézy nejrůznějších humanitních věd a umění.

2012 – Melodická rezonance – dá se říct, že rok 1987 byl dobou početí, rok 2012 zrozením a rokem 2027 se začne prakticky naplňovat nový řád. Pokud zde mluvíme o „melodii“, její skutečný význam zde souvisí s lidstvu vlastní romantikou. Melodie zachycuje emoce a odráží lidské snění. Rok 2012 označuje sladění lidstva jako jediného organismu prostřednictvím nově nadechnutého čerstvého vzduchu do plic lidstva a znovu probuzeného uvědomění centra Solar plexu.

2027 – Rytmická Symfonie – na základě výpočtů a předpovědí Human Designu se právě v tomto roce začnou postupně na svět rodit děti s plně mutovaným Solar plexem. A i když se dnes můžeme jen dohadovat, jak bude vypadat celá budoucí skutečnost, i kdybychom to věděli přesně, bylo by takřka nemožné to popsat slovy. Každopádně blížící se posun našeho vědomí bude znamenat implozi extrémně vysoké frekvence siddhického vědomí. A jisté je i to, že po tomto datu už nic nebude jako dřív.

 

(pokračujte dále na „Nový Jeruzalém„)

Odkazy a CZ videa:

Vědomí je o vidění života

Proč se nám nedaří změnit život

Co dává našim životům smysl

Pohled do živ. nastavení Emila Háchy

Richard Rudd bude v červnu Praze
R. Rudd – Stopařem svých strachů

Pohled do živ. nastavení Jana Palacha

Vánoční a Novoroční vzkaz 2018

Život zakletý v lidské DNA

Co po nás život „chce“?
Úvod do Genových klíčů Richarda Rudda
Úvod do „Zlaté cesty“ Genových klíčů