Videa – Genové klíče a Richard Rudd

The Fear Tracker (CZ titulky) – Stopařem svých strachů

Krátké zamyšlení Richarda Rudda (ze série „Fragments of Light“) věnované rozpoznání konkrétních vrozených a hluboko uložených vzorců strachu, s jejichž množstevně ohraničnou individuální zásobou přicházíme na svět a k jejímuž porozumění a hlubokému zpracování nás život vybízí. A také, vzhledem k jejich hloubce, že zahlédnout něco je možné docela rychle, ale zpracovat to uvnitř vyžaduje i určité zaměření a hlavně – „svůj“ čas.
Původní video naleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=oXbyF0NUuYU&feature=youtu.be

Úvod do Genových klíčů (s českými titulky)

Krátké 3-minutové úvodní video od zakladatele Genových klíčů Richarda Rudda, ve kteréme představuje účel a přínos tohoto poznání. Genové klíče jsou jedním z nejkomplexnějších systémů, zaměřených na porozumění charakteru života, které kdy přišly na svět. Účelem Genových klíčů a jejich programu je posunout váš život směrem k jednoduššímu a pokojnějšímu bytí. Toto učení, vycházející ze starověkého I-ťingu, vám skrze plné přijetí vašich stínů a rozpoznání vašich darů pomůže odhalit váš nejhlubší potenciál a otevřít cestu k zosobnění vyššího smyslu vašeho života, ukrytého ve vaší DNA.

Více informací pak naleznete v následujícím videu „Úvod do Zlaté cesty Genových klíčů“.

Úvod do Zlaté cesty Genových klíčů (s českými titulky)

Pokud Vás téma Genových klíčů zajímá, tak toto video určitě nepřehlédněte. Richard Rudd v něm popisuje stručným a přitom vyčerpávajícím způsobem podstatu fungování Genových klíčů a jejich programu, zvaného „Zlatá cesta“ – z čeho toto učení vychází, jaké nástroje a techniku využívá a v čem tkví jejich transmisivní poslání.

Genové klíče (Gene Keys), které Richard Rudd přivedl na svět, jsou nově probuzeným druhem moudrosti, která v sobě nese ohromnou transformační sílu a schopnost. Mluví univerzálním vnitřním jazykem, jehož hlavním účelem je, aby ve vás probudil váš nejvyšší smysl života. Genové Klíče vycházejí z poznání, že váš vyšší smysl existuje jako kód, uložený ve Vaší fyzické DNA. Úlohou Genových klíčů je odemknout a aktivovat tento kód a uvolnit vaši plnou tvůrčí genialitu do světa.

Více o tom všem se dozvíte z tohoto videa.

Z tohoto videa máte možnost se dozvědět o Genových klíčích a o jejich smyslu skutečně všechno nezbytné a jde tedy, podle mne, v určitém smyslu o ideální vstupní bránu k jejich porozumění.

Solar Plexus a příchod 6. rasy

Dodatečně se omlouvám, že tady nenaleznete VIDEO Richarda Rudda se záznamem jeho webináře, protože jsem se zatím tento jeho „příběh lidstva“ – odkud kam jdeme a čím si momentálně procházíme – rozhodl zatím nechat jen v písemné podobě. Tento text tvoří dvě části a přečíst si ho můžete ZDE a ZDE. A pokud byste se chtěli na tento webinář podívat v originále, tady je odkaz.

Odkazy a CZ videa:

Vědomí je o vidění života

Proč se nám nedaří změnit život

Co dává našim životům smysl

Pohled do živ. nastavení Emila Háchy

Richard Rudd bude v červnu Praze
R. Rudd – Stopařem svých strachů

Pohled do živ. nastavení Jana Palacha

Vánoční a Novoroční vzkaz 2018

Život zakletý v lidské DNA

Co po nás život „chce“?
Úvod do Genových klíčů Richarda Rudda
Úvod do „Zlaté cesty“ Genových klíčů