Videa

1. Úvod do Genových klíčů (s českými titulky)

Krátké 3-minutové úvodní video od zakladatele Genových klíčů Richarda Rudda, ve kteréme představuje účel a přínos tohoto poznání. Genové klíče jsou jedním z nejkomplexnějších systémů, zaměřených na porozumění charakteru života, které kdy přišly na svět. Účelem Genových klíčů a jejich programu je posunout váš život směrem k jednoduššímu a pokojnějšímu bytí. Toto učení, vycházející ze starověkého I-ťingu, vám skrze plné přijetí vašich stínů a rozpoznání vašich darů pomůže odhalit váš nejhlubší potenciál a otevřít cestu k zosobnění vyššího smyslu vašeho života, ukrytého ve vaší DNA.

Více informací pak naleznete v následujícím videu „Úvod do Zlaté cesty Genových klíčů“.

2. Úvod do Zlaté cesty Genových klíčů (s českými titulky)

Pokud Vás téma Genových klíčů zajímá, tak toto video určitě nepřehlédněte. Richard Rudd v něm popisuje stručným a přitom vyčerpávajícím způsobem podstatu fungování Genových klíčů a jejich programu, zvaného „Zlatá cesta“ – z čeho toto učení vychází, jaké nástroje a techniku využívá a v čem tkví jejich transmisivní poslání.

Genové klíče (Gene Keys), které Richard Rudd přivedl na svět, jsou nově probuzeným druhem moudrosti, která v sobě nese ohromnou transformační sílu a schopnost. Mluví univerzálním vnitřním jazykem, jehož hlavním účelem je, aby ve vás probudil váš nejvyšší smysl života. Genové Klíče vycházejí z poznání, že váš vyšší smysl existuje jako kód, uložený ve Vaší fyzické DNA. Úlohou Genových klíčů je odemknout a aktivovat tento kód a uvolnit vaši plnou tvůrčí genialitu do světa.

Více o tom všem se dozvíte z tohoto videa.

Z tohoto videa máte možnost se dozvědět o Genových klíčích a o jejich smyslu skutečně všechno nezbytné a jde tedy, podle mne, v určitém smyslu o ideální vstupní bránu k jejich porozumění.

3. Pavel Hicl: Transmise Genových klíčů

V tomto cca 10-minutovém videu se Vám pokouším naznačit pozadí transmise Genových klíčů a co se vůbec za tímto ne zcela obvyklým slovem vlastně skrývá.

4. „Genové klíče a vyšší smysl životních útrap a obtíží“
Záznam celé přednášky z festivalu Cestou Duhy, Týn nad Vltavou (9.4.2016)

5. Videopozvánka na jarní festival Miluj svůj život (11. – 13.3.2016)

6.Ukázka, resp. závěrečná část naší přednášky na festivalu Miluj svůj život (31.10.2015)

Mimo jiné o tom, jak důležité je naslouchání proměnit ve slyšení

7. Solar Plexus a příchod 6. rasy

Dodatečně se omlouvám, že tady nenaleznete VIDEO, protože jsem se zatím tento „příběh lidstva“ od R. Rudda – odkud kam jdeme a čím si momentálně procházíme – rozhodl zatím nechat jen v písemné podobě. Tento text tvoří dvě části a přečíst si ho můžete ZDE a ZDE. A pokud byste se chtěli na tento webinář podívat v originále, tady je odkaz.